یادگیری زبان انگلیسی از پایه صفر تا صد الترا ایریا | zabannew


یادگیری زبان انگلیسی از پایه صفر تا صد الترا ایریا | zabannew

اپلیکیشن Wordup در کنار معانی لغات، آن را در قالب فیلم، سریال، موسیقی، سخنان بزرگان و اخبار نشان می‌دهد تا نه تنها معنی لغت را یاد بگیرید بلکه با کاربرد آن هم آشنا شوید. اگر لغتی را بدانید، به ترتیب بعد از یک روز، سه روز، یک هفته، یک ماه، سه ماه و یک سال دوباره برایتان نشان داده می‌شود تا Wordup مطمئن شود که آن واژه وارد حافظه بلند مدت شما شده است. سازندگان این اپلیکیشن معتقد هستند که بعد از یک سال دیگر امکان ندارد لغات را فراموش کنید. در انگلیسی می توان دو جمله واره یا جمله را با یکدیگری تلفیق و ادغام کرد و یک جمله ی مرکب ساخت. کلمات مربوط به بازی های ویدیویی در دنیای امروز گیمینگ اهمیت بسیاری پیدا کرده و لازم است با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط بگیرید.

  • همچنین پیج اینستاگرام ایران کمبریج آخرین اخبار و اطلاعات برگزاری دوره های زبان را به شما اطلاع خواهد داد.
  • این اپلیکیشن از 4 بخش تشکیل شده است که بخش اول شامل گرامر زبان انگلیسی، بخش دوم شامل آموزش زمان‌های زبان انگلیسی، بخش سوم آزمون برای سنجش و تقویت گرامر انگلیسی و در نهایت بخش آخر، آموزش اشتباهات رایج در زبان انگلیسی است.
  • اگر میخواهید برای قدردانی از کاری که فردی برای شما انجام داده است تشکر کنید.در این آموزش انواع تشکر کردن در انگلیسی در حالت رسمی و غیر رسمی را آورده ایم.

افعال، کلمات عملی هستند؛ آنها به ما می‌گویند که چه اتفاقی افتاده و بر اساس اینکه عمل در گذشته باشد، حال یا آینده، تغییر زمان می‌دهند. همچنین افعال کمکی مانند be، do، و have وجود دارد و اینها تقریباً در هر جمله‌ای وجود دارند. زبان اموزان میتوانند پکیج رویال را طبق برنامه جامع مطالعاتی، با متوسط سه ساعت مطالعه در روز در یک بازه ۸ تا ۹ ماهه به اتمام برسانند.

آموزش جملات پرسشی انگلیسی (به زبان ساده)

در این برنامه که به کودکان 5 تا 10 سال توصیه می‌شود، به موضوعاتی مثل رنگ‌ها، حیوانات، اعداد، غذا، حمل‌ونقل، بدن انسان، میوه‌ها، لباس‌ها، خانه‌ها، موجودات دریایی، وسایل مدرسه و… هر یک از موضوعات گفته‌شده بازی‌های طراحی شده خود را دارد و این به بچه‌ها کمک می‌کند تا آزادانه بازی‌هایی را که دوست دارند انتخاب کنند. در اپلیکیشن Fun English تعداد زیادی موضوع جالب ارائه می‌شود که بچه‌ها می‌توانند بر اساس علاقمندی خود، درس موردنظر را انتخاب و مهارت‌های شنیداری و گفتاری را تمرین کنند.

دریافت مشاوره رایگان

«Cambridge Online Dictionary» از دیکشنری‌های آنلاین بسیار خوب است که بیشتر برای اهداف آکادمیک طراحی شده است. هم به‌عنوان دیکشنری می‌توان از آن استفاده کرد و هم به عنوان گرامر و ترجمه آنلاین. اما یک عیب کوچک دارد و آن حجم اطلاعات بسیار زیادی است که برای یک کلمه در اختیار شخص قرار می‌دهد، به‌گونه‌ای که در برخی موارد، باعث گمراه شدن فرد می‌شود. در زبان انگلیسی سه زمان اصلی «گذشته» (Past)، «حال» (Present) و «آینده» (Future) وجود دارد و هر کدام به چهار زیرمجوعه «ساده» (Simple)، «استمراری» (Continuous)، «کامل» (Perfect) و «کامل استمراری» (Perfect Continuous) تقسیم می‌شود. زبان انگلیسی در کشورهای زیر به عنوان زبان مادری و زبان اول کاربرد دارد.

انتخاب اساتید حرفه‌ای آموزش زبان انگلیسی

آیا به سیاست علاقه دارید؟ آرایش و زیبایی؟ علوم پایه؟ یا می خواهید آشپزی کنید؟ یا شاید علاقه زیادی به اتومبیل سایت دارید؟ پادکست ها و کانال های انگلیسی زیادی در یوتیوب برای هر موضوع وجود دارد. عضو شوید و هنگام رفت و آمد به مدرسه یا محل کارتان به آنها گوش دهید یا آنها را تماشا کنید. این در آینده به ویژه در محیط های رسمی یا کاری واقعا مفید خواهد بود. نوشتن برای بسیار از افراد لذت بخش است و به یادگیری سرگرم کننده زبان انگلیسی کمک می کند. تمرین مکالمه منظم و مستمر، به همراه استفاده از روش‌های تعاملی و متنوع، می‌تواند بهبود قابل توجهی در مهارت مکالمه بزرگسالان داشته باشد. تشویق نوجوانان به شرکت در فعالیت‌های عملی که به زبان انگلیسی استفاده می‌کنند، می‌تواند یادگیری آنها را تقویت کند.