فروش اقساطی سایپا تحویل فوری | kamapress


فروش اقساطی سایپا تحویل فوری | kamapress

با کسب آگاهی و اطلاعات جامع در خصوص شرایطی که ممکن است به شما پیشنهاد داده شود، بدیهی است انتخاب و خرید بهترین خواهید فروش اقساطی سایپا 1413 داشت. جهت مشورت با تیم فروش دنیای خودرو به صورت اینترنتی و غیر حضوری برای شما فراهم است و نسبت به گذشته راحت تر می توانید برای خرید اقساطی سایپا با شرایط منعطف تر برنامه ریزی نمائید. شرکت سایپا در سال ۱۴۰۲ و با آزاد شدن واردات خودرو اقدام به همکاری دوباره با شریک تجاری قدیمی خود یعنی چانگان کرد و واردات خودروهایی از این برند را بر عهده گرفت.

  • اگر به دنبال خرید قسطی ساینا با امکانات رفاهی بیشتر هستید، SAINA اتوماتیک انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
  • اما اگر پیامکی به دست‌تان نرسیده، باید گزینه «ارسال مجدد کد تایید» را انتخاب کنید.
  • بر این اساس با ارائه چک صیادی می‌توانید با اقساط ۳۶ ماهه خودرو بخرید.
  • خودرو ریو (محصولی از شرکت کیا موتورز) نیز برای اولین بار توسط سایپا وارد خط تولید داخل شد.
  • براساس اطلاعیه جدیدی که شرکت سایپا منتشر کرده است، به دلیل عدم تکمیل ظرفیت فروش خودروها در طرح جوانی جمعیت، این خودروساز اعلام کرده که ظرفیت مازاد را برای مشتریان طرح فروش عادی درنظر گرفته است.

بنابراین نمی‌توان نقش هم‌خوانی دخل و خرج مشتری در رضایت او از خرید اقساطی خودرو را نادیده گرفت. ما در سایا خودرو تلاش کرده‌ایم تا در تک تک قراردادهایی که منعقد می‌کنیم، مبلغ اقساط و بازه زمانی بازپرداخت را به تصمیم مشتری منوط کنیم. پراید، خودرویی نام آشنا در میان ایرانیان که نخستین بار توسط شرکت کیاموتورز کره جنوبی تولید شد.

قیمت وانت زامیاد در سال 1399

به این ترتیب، خرید اقساطی سایپا به شما این امکان را می‌دهد تا خودرویی با تجهیزات و امکانات دلخواه خود را داشته باشید. اگر کیان خودرو را برای خرید اتومبیل دلخواه خود انتخاب می کنید، می توانید هر یک از محصولات شرکت های سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور و پارس خودرو را برگزینید. این مجموعه در تلاش است تا با فروش انواع خودروهای داخلی، بهترین شرایط را برای مشتریان خود فراهم سازد.

فراخوان سایپا برای ثبت نام کوییک و ساینا

ثبت نام نهایی از برندگان شرکت خودروسازی سایپا که از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کرده بودند، از روز دوشنبه 28 فروردین‌ماه 1402 آغاز شده است. شرکت سایپا ضمن اعلام این خبر، گفته که برندگان می‌توانند از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا، جهت واریز وجه خودروها اقدام نمایند. خوشبختانه فاکتورهای متعددی در خصوص استفاده از خدمات فروش اقساطی سایپا مطرح می گردد که خریداران محترم با در نظر گرفتن آنها، با اطمینان خاطر بیشتر می توانند اتومبیل مورد پسند خود را خریداری نمایند. امروزه بدون دغدغه از مراکز معتبر فروش اقساطی خودرو، می توانید پس از استعلام شرایط اقساطی و در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی و مالی که از آن برخوردار هستید، بهترین انتخاب و خرید خود را انجام دهید.

مهلت پرداخت اقساط خرید قسطی سایپا تا چه زمانی است؟

4- بعد از انتخاب خودرو زامیاد، به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می‌شوید و باید پرداخت وجه خودرو را انجام دهید. خودرو ساینا همانند تیبا روی پلتفرم X200 کارخانه سایپا طراحی شده و تفاوت اصلی آن با تیبا نمای ظاهری آن است. چراغ‌های جلو این خودرو نسبت به تیبا با جلوه‌ بهتری طراحی شده‌اند و یک گرافیک متنوع را میان محصولات سایپا شکل داده‌اند. سپر‌ها نیز با دو خط ساده در کنار چراغ‌های مه‌شکن یک نمای ساده و قابل‌‌قبول را برای نمای جلو SAINA به وجود آورده‌اند. موارد مذکور اصلی­ ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خودرو اقساطی هستند.